پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري شركت پيمانكاري آب و فاضلاب

دانلود تحقیق با موضوع ، در قالب Word و در 100 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : مقدمه شركت سهامي عام نمونه (در شرف تأسيس) طراحي سيستم اطلاعاتي خود را به ما پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري شركت پيمانكاري آب و فاضلاب|39022314|gj|پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري, تحقیق در مورد پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري, دانلود تحقیق پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري, دانلود رایگان تحقیق پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري, پروژه پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري, مقاله پروژه مالي طراحي سيستم حسا,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پروژه مالي طراحي سيستم حسابداري شركت پيمانكاري آب و فاضلاب می باشد.

دانلود تحقیق با موضوع ،
در قالب Word و در 100 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
مقدمه
شركت سهامي عام نمونه (در شرف تأسيس) طراحي سيستم اطلاعاتي خود را به ما واگذار مي‌نمايد و از ما خواسته مي‌شود كه با توجه به طبيعت فعاليت شركت موردنظر (شركت در زمينه توليد و فروش فرش ماشيني به فعاليت خواهد پرداخت) و حجم معاملات مختلف، تعداد كارمندان و ظرفيت شركت سيستمي طراحي شود كه با توجه به اصل فزوني منافع جو مخارج وظايف زير را به نحو احسن انجام دهد:
1ـ كليه اطلاعات مورد نياز مديران را براي انجام امور شركت فراهم نمايد. 2ـ گزارش نتايج عمليات شركت را براي ذينفع (سهامداران، بستانكاران، بانكها و … ) تأمين كرده و در اختيار آنان قرار دهد.
3ـ نحوه و ترتيب ثبت و گزارش اطلاعات به طور كارآ و مؤثر باشد.
4ـ اندازه‌گيري و سنجش اشكال مختلف عمليات سازمان را در برگيرد.
5ـ كنترلهاي داخلي را فراهم نايد تا به بهترين نحو از اشتباهات، سوءاستفاده‌ها و تقلبات جلوگيري نمايد. بطور كلي سلسله مراتب ويژگيهاي كيفي اطلاعات حسابداري خواسته شده را به شكل نمودار صفحة 2 نشان مي‌دهيم.از آنجايي كه چارت (نمودار) سازماني از نكات قابل توجه در طراحي سيستم حسابداري مي‌باشد (به منظور اعمال كنترلهاي داخلي لازم و توسعه هماهنگ و روابط متقابل تشكيلات مختلف شركت)اولين سازمان يا تشكيلات اداري براي اداره امور مربوط به آب در كشور باعنوان بنگاه مستقل آبياري تاسيس و ضوابط و مقررات و اختيارات اين تشكيلات در ارديبهشت 1322 به تصويب رسيد. در اسفند ماه 1342 لايحة قانوني راجع به تأسيس وزارت آب و برق مورد تصويب قرار گرفت و بر مبناي آن، بنگاه مستقل آبياري نيز جزئي از تشكيلات این وزارت گرديد.
سپس شرکتهای آب منطقه ای در دستور کار دولت قرار گرفت وبنابرین هيئت محترم وزيران در مورخ 4/10/1344 تأسيس سازمان آب منطقه اي فارس را بر اساس اساسنامه و آئين نامة مربوطه به تصويب رساند و در 24 دي ماه 1348 تشكيل شركت سهامي سازمان آب منطقه اي فارس بعنوان متولي بخش آب در استانهای فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد را به مركزيت شيراز به تصويب كمسيونهاي مجلس وقت رسيد.
این وضعیت تا نیمه اول سال 1385 ادامه داشت که از این تاریخ با تاسیس شرکتهای آب منطقه ای در استانهای بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد ، حوزه عمل این شرکت فقط در استان فارس می باشد.اهداف شرکت
تامین آب شرب ، کشاورزی و صنعتی
انجام مطالعات برای شناخت ، توسعه و بهره برداری از منابع آب و انرژی برق آبی.
اجرای طرحهای سدهای مخزنی و انحرافی ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، طرحهای تامین آب و آبرسانی شهری، اجرای طرحهای تغذیه مصنوعی.
انتقال آب به بخشهای مختلف مصرف ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، آبرسانی به شهرها و صنایع ، پایداری و ایمنی سدها ، مهندسی رودخانه ها و سواحل ، کنترل سیلاب ، تغذیه مصنوعی و تولید انرژی برق آبی.
بهره برداری و نگهداری از تاسیسات و سازه های تامین آب و انتقال آب.
بهره برداری از منابع آب در چار چوب سیاستها، ضوابط و برنامه های مصوب وزارت نیرو .
جلب مشارکتهای مردمی و بخش غیر دولتی در اجرای توسعه منابع آب و شبکه های آبیاری و زهکشی ، آبرسانی به صنایع و شهرها، مهندسی رودخانه ها و سواحل ، انرژی برق آبی و بهره برداری و نگهداری از تاسیسات و سازه های آبی وبرق آبی .
مطالعات پایه و حفاظت کمی و کیفی و نظارت بر بهره برداری از منابع آب ، واگذاری اشتراک به متقاضیان بر اساس تعرفه های مربوطهطراحي سيستم حسابداري شرکت سهامی آب منطقه ای فارس
الف) نحوه پردازش اطلاعات
با توجه به محاسن استفاده از كامپيوترها در سيستم حسابداري (پايين آ‌مدن هزينه پردازش اطلاعات، پردازش سريع، به موقع بودن گزارشها، صحت زياد و …) نحوه پردازش اطلاعات در اين سيستم با استفاده از نرم‌افزارهاي تهيه شده جهت سيستم بر اساس سيستم كامپيوتري طراحي گرديده است (پردازش كامپيوتري تركيبي از افراد، ماشين، برنامه‌ها و رويه‌هاي است كه براي كارآيي و اثربخشي سيستم حسابداري طراحي گرديده است) ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- تعداد صفحات : 100
- قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی